Satılık Kafkas Çoban Köpeği Yavruları


3 MÜKEMMEL KAFKAS ÇOBAN YAVRULARIMIZ  SATILIKTIR

:100%  SAFKAN GÜRCİSTAN ÇIKIŞLI ANNE VE BABA DAMIZLIK LARIMIZDAN ALDIGIMIZ YAVRULARIMIZI SİZLERİN BEYENİ SİNE SUNUYORUZ. YAVRULARIMIZIN GÜNÜNE GÖRE AŞILARI YAPILMIŞ OLUP SALIK KARNELERİYLE TÜRKİYENİN HERİLİNE SORUNSUZ HİZMET ANLAYIŞIYLA OTOBÜS FİRMALARIYLA TESLİMAT LARIMIZI GER ÇEKLEŞ TİRMEKTEYİZ. İSTEK VE ARZULAR DORUL TUSUNDA ELDEN TESLIMAT LARIMIZDA  MEVCUT. ÖNEMLİOLAN SİZİN YAVRULARIMIZI BEYENİP KARAR VERMENİZ. YAVRULARI MSN YOLUYLA VEP CAMDA GÖRME İMKANIDA SUNUYORUZ. GARANTİLİ VE SORUNSUZ ALIŞ VERİŞ İÇİN SAFKAN YAVRULARIMIZLA TÜM MÜŞTERİ LERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ..
KÖPEKLERİMİZİN ÖNCEKİ BATIM YAVRULARIMIZI GÖRMEK İÇİN SİZLERE AŞADAKİ NİKTEN VİDEYO MUZU İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
.
http://www.izlesene.com/video/kafkas-coban-farki-yasatir/3149881 ÖZEL ÜRETİM KAFKAS ÇOBAN YAVRULARIMIZ

KAFKAS COBAN : DOGAL YAŞAM ALANI KAFKASDIR. ADINIDA BURDAN ALMAKTADIR VE KAFKAS ÇOBAN OLARAK BİLİNİR.Gürcüstan coğrafyasında iki tür çoban köpeği bulunmaktadır. Kazbeg veya Gürcü dağ köpeği (kısa tüylüdür) ve Kafkas köpeği (uzun tüylüdür). Kafkas çoban köpeği, Uluslararası Kinoloji Derneği tarafından 1996 yılında tanınmış ve kabul edilmiştir.UZUN TÜYLERİ SAYESİNDE SOGUGA VE SICAGA KARŞIDA DAYANIKLIDIR.GÜÇLÜ KORUMA İÇGÜDÜSÜ VARDIR BİLDİKLERİNE KARŞI GAYET DOSTANIDIR. ÇOCUKLARLA ARASI İYİDİR. GÜNÜMÜZDE FABRİKA BEKCİLİNDE EV VE İŞLERLERİNDE KORUMA AMAÇLI KULANILIR.KOYUNLARI KURTLARDAN VE DIŞETKENLERDEN DE KORURLAR KURTLARIN DA KORKULU RÜYALARI OLDUKLARI HERKEZ TARAFINDAN BİLİNİR . GÖRÜNÜŞÜ KABA KALINDIR DEV KAFKAS OLARAKDA ADI GEÇER. BÖYLE MÜKEMMEL BİR IRKTAN YAVRU SAHİBİ OLMAK İSTEYEN LER. İŞTE SİZE ORJINAL KAFKAS YAVRULARIMIZ. YAVRULAR ŞUAN VETERİNER KONTÜROLÜNDE OLUP. ANNE SÜTÜYLE VE TAKVİYE MAMA LARLA BESLEN MEKTEDİR. YAVRULARI GELİP YAKINDAN GÖRE BİLİR ANNE ALTINDAN SEÇİM YAPA BİLİR SİNİZ. ANNE GÜRCISTAN ÇIKIŞLİ OLUP SAFKANDIR ALTTA RESİMLERDE GÖRÜLEN EVRAKLARI BUNUN EN DOGRU İSPATIDIR. BİZ İSTERİZKİ KALİTEYİ HERKEZ GELSİN YAKINDAN GÖRSÜN ANNE VE BABAYI BEYENIP YAVRULARI SEÇSİN. İSTEK VE ARZULAR DOGRULTUSUNDA MSN YOLUYLA WEB CAMDANDA YAVRULARI GÖREBİLİR SEÇİM YAPABİLİR SİNİZ .UNUTMAYINKİ HERYAVRU GÜZELDİR ÖNEMLİ OLAN BUYÜDÜGÜNDE SİZİ MACUP ETMEMESİDİR.  TÜRKİYENİN HERİLİNE SORUNSUZ ULAŞIM İMKANIMIZDA MEVCUT SEÇİM SİZDEYERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN.
KÖPEKLERİMİZİN ÖNCEKİ BATIM YAVRULARIMIZI GÖRMEK İÇİN SİZLERE AŞADAKİ NİKTEN VİDEYO MUZU İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
 **BİZİMİÇİN MÜŞTERİ LERİMİZİN BİZE OLAN GÜVENİ HERŞEYİN BAŞINDA GELİR* *SAYGILARIMLA FIRAT 0535 271 8449**kafkas çoban farkı yaşatır |izlesene.com