Rottweiler Yavruları SatılıkANNE VE BABA SİZİNİÇİN NEKADAR ÖNEMLİ????
BİZ BU SORUNUN CEVABINI BİLİYOR VE  DAMIZ LIK LARIMIZI SİZLERİN BEYENİSİNE SUNUYORUZ. ÖZE LOLARAK SEÇTİĞİMİZ BELLİ VASIFLARI OLAN IRKLARINA GÖRE KARAKTER LERİ ORTADA OLAN DAMIZLIK LARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ... YAVRULARIMIZ ANNE SÜTÜ VE GÜNÜNE GÖRE GEREKLİ SAĞLIK UYGULAMALARI YAPILMIŞ OLARAK SAĞLIK KARNELERİYLE TESLİM EDİL MEKTEDİR.
TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN  ÖNEMLİ OLAN  BAKMAYA KARAR VERDİĞİNİZ  CANLIYI SEÇMENİZ VE BİZE ULAŞ MANIZ  
ROTTWEİLER' DA KALİTE BİZİM İŞİMiz           0535 271 84 49 fırat
ANNE VE BABA SİZİNİÇİN NEKADAR ÖNEMLİ???? BİZ BU SORUNUN CEVABINI BİLİYOR VE DAMIZ LIK LARIMIZI SİZLERİN BEYENİSİNE SUNUYORUZ. ÖZE LOLARAK SEÇTİĞİMİZ BELLİ VASIFLARI OLAN IRKLARINA GÖRE KARAKTER LERİ ORTADA OLAN DAMIZLIK LARIMIZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ... YAVRULARIMIZ ANNE SÜTÜ VE GÜNÜNE GÖRE GEREKLİ SAĞLIK UYGULAMALARI YAPILMIŞ OLARAK SAĞLIK KARNELERİYLE TESLİM EDİL MEKTEDİR. TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÖNEMLİ OLAN BAKMAYA KARAR VERDİĞİNİZ CANLIYI SEÇMENİZ VE BİZE ULAŞ MANIZ ROTTWEİLER' DA KALİTE BİZİM İŞİMiz 0535 271 84 49 fırat SATILIK ROTTWEİLER ROT YAVRULAR TÜRKİYE GENELİNDE HERİLE ULAŞIM GARAN TİSİYLE SALIK KARNELİ YAVRULARIMIZI SİZLERE SUNUYURUZ. UZUN KARMAŞIK KELİME LERLE DEGİL. KENDİMİZİ KENDİMİZE AYİT DAMIZLIK LARIMIZ VE BUNARDAN ALDIMIZ YAVRULARI SİZLERE SUNARAK İFADE ETMEK İSTİYORUZ. ((( BİZİM İÇİN BAŞTA ROTTWELİR' DA KALİTE GELİR DERSENİZ)) AŞADA BULUNAN VİDEO MUZU İZLEMENİZİ SİZLERE TAVSİYE EDERİZ İYİ SEYİRLER. DETAYLI BİLGİ İÇİ,N: 0535 271 84 49 FIRAT

 
 SATILIK ROTTWEİLER ROT YAVRULAR

TÜRKİYE GENELİNDE HERİLE ULAŞIM GARAN TİSİYLE SALIK KARNELİ YAVRULARIMIZI SİZLERE SUNUYURUZ.
UZUN KARMAŞIK KELİME LERLE DEGİL. KENDİMİZİ KENDİMİZE AYİT DAMIZLIK LARIMIZ VE BUNARDAN ALDIMIZ YAVRULARI SİZLERE SUNARAK İFADE ETMEK İSTİYORUZ.
(((  BİZİM İÇİN BAŞTA  ROTTWELİR' DA KALİTE GELİR DERSENİZ))
  AŞADA BULUNAN VİDEO  MUZU İZLEMENİZİ SİZLERE TAVSİYE EDERİZ İYİ SEYİRLER.
http://www.izlesene.com/video/satilik-rottweiler-yavrular/3373931
 DETAYLI BİLGİ İÇİ,N: 0535 271 84 49  FIRAT